Психопрофілактика булінгу в школі в час війни

Сесія з психопрофілактики булінгу в школі в час війни
Дата:
27 серпня 2024 року
Презентувала:
Наталія Боровська

Дидактику готував: Крістофер Рейгелют, доцент кафедри психіатрії, відділення дитячої та підліткової психіатрії, медичного факультету університету Орегону, експерт із питань психічного здоров’я чоловіків, гендерної соціалізації та маскулінності підлітків.

Ця сесія була присвячена психопрофілактиці булінгу в школі в умовах війни. Учасники ознайомилися з ефективними методами запобігання та подолання булінгу, враховуючи специфічні виклики, які постають перед дітьми та підлітками в умовах кризових ситуацій.

Для поглиблення знань та кращого розуміння теми ми рекомендуємо ознайомитися з дидактикою, підготовленою Крістофером Рейгелютом, а також переглянути запис сесії, доступний за електронною поштою.

Дидактика (англійською)
Дидактика (українською)

Книги:

End Peer Cruelty, Build Empathy

Youth Suicide and Bullying

Prevention of Bullying in Schools, Colleges, and Universities

School Bullying in Different Cultures Eastern and Western Perspectives

Bullying Prevention and Intervention Strategies

When Boys Become Boys

Відео запис – пишіть на echo.project.ukraine@gmail.com