ECHO

З липня 2020 року викладачі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» беруть участь у онлайн-семінарах «Project ECHO». Такі семінари є частиною довготермінової співпраці з ECHO Institute™ University of New Mexico (США). Метою співпраці є формування україно-американської команди у рамках Проєкту ECHO, створення освітньої програми на базі університету для поширення сучасної науково-доказової та практично-спрямованої інформації для фахівців, що працюють з розладами спектру аутизму та поведінковими розладами.

Семінари спрямовані на демонополізацію знань та розширення можливостей для надання кращої практики для піклування за психічним здоров’ям людей, які потребують допомоги фахівців різних профілів, як от психологів, педіатрів, педагогів, логопедів, психіатрів тощо.

Командою університету, що реалізовує проєкт “ECHO-Ukraine”, є к.пс.н. Когутяк Н.М., викл. Григорук І.І., к.пс.н. Сидорик Ю.Р., к.пс.н. Мицько В.М., а також залучені фасилітатори-партнери: MD. Robert Nickel (OHSU, США), MD. Linda Schmidt (OHSU, США),  та Вікторія Брзежицька (Life skills, Україна). Семінари є важливою місією у творенні нових можливостей професійної комунікації.