Опозиційно виклична поведінка дітей і підлітків

Опозиційно виклична поведінка дітей і підлітків: діагностика, психологічна, педагогічна та психіатрична допомога. Інші розлади поведінки у підлітків

Лінда Шмідт – дитячий та підлітковий психіатр

(Assistant Professor of Psychiatry,

Division of Child and Adolescent Psychiatry School of Medicine,

Clinic Director – Child and Adolescent Psychiatry Oregon Psychiatric Access Line about Kids (OPAL-K)

 

Семінар “Опозиційно виклична поведінка підлітків: діагностика, психологічна, педагогічна та психіатрична допомога. Інші розлади поведінки у підлітків”

Викладач: Д-р Лінда Шмідт, дитячий й підлітковий психіатр, психотерапевт, директор клініки дитячої й підліткової психіатрії при Орегонському університеті здоров’я і наук ( США)

Зміст семінару:
Цей 2-денний семінар буде в спрямований на огляд науково обгрунтованих підходів до втручань по лікуванню опозиційно-викличного розладу поведінки дітей та піділтків. Будуть обговорюватися оцінка, діагностичні критерії, диференційна діагностика, етіологія і коморбідні розлади. Учасники отримають практичні рекомендації з психологічної допомоги молоді з ОВРП, а також їхнім сім’ям та взаємодіям в школі.

Семінар викладатиметься англійською мовою із послідовним перекладом українською.

Вартість участі у дводенному семінарі для фахівців : 1000 грн при реєстрації і оплаті до 15 вересня включно, з 16 вересня – 1300 грн.

Учасники семінару отримають сертифікат участі від ДВНЗ “Прикрпатський національний університет імені Василя Стефаника”.

Для реєстрації:
1. Надішліть повідомлення-запит у Fb або на Viber 0666375758 2. оплатіть за реквізитами рахунку Приват Банк: 5169330515823661 Сидорик Юрій Романович
3. У НАЗВІ ПЕРЕКАЗУ ВКАЖІТЬ СВОЄ ПРІЗВИЩЕ ТА ІМ’Я та ТЕМУ СЕМІНАРУ!
При зміні рішення щодо участі в семінарі, кошти повертаються із розрахунку 90 % від оплаченої вартості.