Проведені супервізії з американськими професорами

Психопрофілактика булінгу в школі в час війни. 27-08-2024. Випадок презентувала – Наталія Боровська. Дидактику готував Крістофер Рейгелют – Доцент кафедри психіатрії, відділення дитячої та підліткової психіатрії, медичного факультету університету Орегону, експерт із питань психічного здоров’я чоловіків, гендерної соціалізації та маскулінності підлітків.

Когнітивно-поведінкова терапія для покращення сну. 13-08-2024. Випадок презентувала – Наталія Боровська. Дидактику готувала Аріель Вільямсон – Доктор філософії, Дипломований спеціаліст з поведінкової медицини сну (DBSM), Доцент Інституту дитячого поведінкового здоров’я імені Балмера та кафедри клінічної психології Університету Орегону.

Особливості діагностики та терапевтичні стратегії тикових розладів у дітей. 2-12-2021. Випадок презентувала – Юліана Масляк (фаховий експерт Проєкту ECHO в Україні, дитячий психіатр, психотерапевт Центру здоров’я та розвитку «Коло сім’ї»), дидактику готувала – Лінда Шмідт (фасилітаторка Проєкту ECHO в Україні, дитячий, підлітковий й дорослий психіатр в Орегонському університеті охорони здоров’я та науки, США).

Невербальні / альтернативні стратегії для немовних дітей та підлітків. 04-11-2021. Випадок представила психолог, КПТ-терапевт Жанна Зарічна з м. Житомир. Дидактику підготувала та презентувала Ханна Сенфорд-Келлер – асистент професора та дитячий логопед Орегонського університету охорони здоров’я та науки (США).

Підходи у роботі з важкою / викличною поведінкою дитини у навчальному середовищі. 07-10-2021. Випадок представляли дитячі психологи Михайлина Карпів та Тетяна Качкан з міста Івано-Франківськ.

Робота з селективним мутизмом у дітей. 02-09.2021. Випадок представляла дитячий психолог Надія Когутяк з м. Івано-Франківськ.

Психоедукація батькам дітей з РСА про доказові втручання. 15-07-2021. Кейс представляла дитячий психолог Ліна Бинда з м. Чернівці.

Мотивація та залучення батьків у психотерапію дітей/підлітків. 03-06-2021. Випадок представляла психіатр, супервізор Діана Штриголь з м. Харків.

Організація сприятливого середовища для дитини з розладом гіперактивності з дефіцитом уваги. 06-05-2021. Випадок представив психолог, психотерапевт Юрій Сидорик; дидактику представила Мішель Хені – професор кафедри спеціальної освіти Освітнього коледжу імені Майкла Д. Ейснера Каліфорнійського державного університету в Нортрідж.

Розвиткова регресія: діагностика, оцінка та менеджмент. 1-04-2021. Випадок представила дитячий психоневролог, викладач-практик Надія Яцишин.