Когнітивно-поведінкова терапія для покращення сну

Сесія з когнітивно-поведінкової терапії для покращення сну у дітей та підлітків

Дата: 13 серпня 2024 року
Презентувала: Наталія Боровська
Дидактику підготувала: Аріель Вільямсон, доктор філософії, дипломований спеціаліст з поведінкової медицини сну (DBSM), доцент Інституту дитячого поведінкового здоров’я імені Балмера та кафедри клінічної психології Університету Орегону.

Ця сесія була присвячена впровадженню когнітивно-поведінкових стратегій для покращення сну у дітей та підлітків. Учасники мали змогу ознайомитися з актуальними методиками лікування проблем зі сном, що базуються на доказових практиках. Наталія Боровська презентувала клінічний випадок, ілюструючи, як ці підходи можуть бути адаптовані та застосовані на практиці.

Для отримання додаткової інформації та більш глибокого розуміння теми, ми рекомендуємо переглянути дидактику, підготовлену Аріель Вільямсон, а також запис сесії, доступний за посиланням.

Дидактика (англійською)
Дидактика (українською)

Офіційний сайт The Pediatric Sleep Council

Книга Treating Sleep Problems