Підхід до лікування підлітка з кількома супутніми психічними розладами. 18-12-2024. Випадок презентувала – Вікторія Колниболончук (приватна психологічна практика). Дидактику готували Деніз Поласкі, дитячий і підлітковий психіатр з Орегонського університету здоров’я та науки.
Психологічні втручання при ADHD (ГРДУ) у підлітків. 21-11-2024. Випадок презентувала – Вікторія Жук (приватна психологічна практика). Дидактику готували Даррен М. Янзен, доктор псих. наук, ліцензований психолог кафедри педіатрії OHSU та Кет Селах, магістр медицини, LEND інтерн з психології, відділ психології OHSU.
Фокусовані DBT-втручання для самоушкоджувальної поведінки підлітків. 07-11-2024. Випадок презентувала – Інна Нікітіна. Дидактику готувала Лінда Шмідт – фасилітаторка Проєкту ECHO в Україні, дитячий, підлітковий й дорослий психіатр в Орегонському університеті охорони здоров’я та науки, штат Орегон, США.
Допомога дітям з нейророзвитковими розладами у час війни. 01-10-2024. Випадок презентувала – Ліна Бинда. Дидактику готував Роберт Нікель – фасилітатор Проєкту ECHO в Україні, поведінковий педіатр і професор педіатрії в Інституті розвитку Орегонського університету охорони здоров’я та науки, штат Орегон, США.
Синдром подразненого кишківника як ознака специфічної тривоги. 17-09-2024. Випадок презентувала – Світлана Ткачук. Дидактику готувала Джеклін Стеллвей – PhD, доцент кафедри педіатрії, медичний факультет Орегонський університет охорони здоров’я та науки.
Психопрофілактика булінгу в школі в час війни. 27-08-2024. Випадок презентувала – Наталія Боровська. Дидактику готував Крістофер Рейгелют – доцент кафедри психіатрії, відділення дитячої та підліткової психіатрії, медичного факультету університету Орегону, експерт із питань психічного здоров’я чоловіків, гендерної соціалізації та маскулінності підлітків.
Когнітивно-поведінкова терапія для покращення сну. 13-08-2024. Випадок презентувала – Наталія Боровська. Дидактику готувала Аріель Вільямсон – Доктор філософії, Дипломований спеціаліст з поведінкової медицини сну (DBSM), Доцент Інституту дитячого поведінкового здоров’я імені Балмера та кафедри клінічної психології Університету Орегону.
Особливості діагностики та терапевтичні стратегії тикових розладів у дітей. 2-12-2021. Випадок презентувала – Юліана Масляк (фаховий експерт Проєкту ECHO в Україні, дитячий психіатр, психотерапевт Центру здоров’я та розвитку «Коло сім’ї»), дидактику готувала – Лінда Шмідт (фасилітаторка Проєкту ECHO в Україні, дитячий, підлітковий й дорослий психіатр в Орегонському університеті охорони здоров’я та науки, США).
Невербальні / альтернативні стратегії для немовних дітей та підлітків. 04-11-2021. Випадок представила психолог, КПТ-терапевт Жанна Зарічна з м. Житомир. Дидактику підготувала та презентувала Ханна Сенфорд-Келлер – асистент професора та дитячий логопед Орегонського університету охорони здоров’я та науки (США).
Підходи у роботі з важкою / викличною поведінкою дитини у навчальному середовищі. 07-10-2021. Випадок представляли дитячі психологи Михайлина Карпів та Тетяна Качкан з міста Івано-Франківськ.
Робота з селективним мутизмом у дітей. 02-09.2021. Випадок представляла дитячий психолог Надія Когутяк з м. Івано-Франківськ.
Психоедукація батькам дітей з РСА про доказові втручання. 15-07-2021. Кейс представляла дитячий психолог Ліна Бинда з м. Чернівці.
Мотивація та залучення батьків у психотерапію дітей/підлітків. 03-06-2021. Випадок представляла психіатр, супервізор Діана Штриголь з м. Харків.
Організація сприятливого середовища для дитини з розладом гіперактивності з дефіцитом уваги. 06-05-2021. Випадок представив психолог, психотерапевт Юрій Сидорик; дидактику представила Мішель Хені – професор кафедри спеціальної освіти Освітнього коледжу імені Майкла Д. Ейснера Каліфорнійського державного університету в Нортрідж.
Розвиткова регресія: діагностика, оцінка та менеджмент. 1-04-2021. Випадок представила дитячий психоневролог, викладач-практик Надія Яцишин.