Круглий стіл для професійного обговорення: МЕНЕДЖМЕНТ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ІЗ РОЗЛАДАМИ СПЕКТРУ АУТИЗМУ: ДОСВІД США ДЛЯ УКРАЇНИ

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Центр когнітивної психології та психотерапії наукового парку «Прикарпатський університет»

Громадська організація «Центр психічного здоров’я і реабілітації – СОФІЯ»

Запрошуємо долучитися до наступної події, яка відбудеться 14 вересня 2017 року в приміщенні бібліотеки ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». Круглий стіл із командою фахівців у сфері розладів спектру аутизму, дитячих психіатрів Linda Schmidt та Robert Nickel (США) ініційований з метою обговорення актуальних проблем.

Круглий стіл для професійного обговорення:

МЕНЕДЖМЕНТ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ІЗ РОЗЛАДАМИ СПЕКТРУ АУТИЗМУ: ДОСВІД США ДЛЯ УКРАЇНИ

Тематика обговорення:

1. Рання психодіагностика та втручання для дітей з розладами спектру аутизму: від актуальності до необхідності.
  2. RIT – науково обґрунтована модель раннього втручання для регіонів з обмеженими ресурсами.
  3. Сприяння інклюзії та соціальній інтеграції дітей з РСА: на прикладі програми залучення нейротипових однолітків.
  4. Моделі взаємодії медичної, освітньої та інших спільнот з метою допомоги дітям з РСА.

СПІКЕРИ:

Д-р  Роберт Нікель – поведінковий педіатр і професор педіатрії в Університеті  здоров’я і науки Орегона (OHSU) у Портленд, штат Орегон, США. У багаторічній професійній діяльності сферами наукових інтересів  д-р Нікеля було раннє виявлення дітей з обмеженими можливостями, в тому числі аутизмом, а також навчання та підтримка професійної  спільноти у піклуванні про таких дітей та їх сім’ї.

Д-р Лінда Шмідт – доктор медицини, дитячий, підлітковим та дорослий психіатр. Має досвід роботи у різноманітних закладах: приватна практика, некомерційна педіатрична амбулаторія для дітей, психіатричне відділення лікарні, стаціонарне відділення для дітей та підлітків, а також денна програма для підлітків з розладами харчування.

Більше про круглий стіл для фахового обговорення у ЗМІ:

Стаття